Kurumsal

Avos Otomotiv


Otomotiv sektöründeki 30 yıllık deneyimimizin sonucunda oluşan sinerjimizle 2012 Yılında İzmir’de kurulan AVOS OTOMOTİV öncülüğünü yaptığı Boutique Service anlayışı ve Bayraklı Smyrna Meydanı Mevkii’nde 2500 m2 kapalı alana sahip hizmet merkeziyle, İzmir’de eksikliği hissedilen kurumsal oto bakım ve onarım servisi ihtiyacına cevap vermektedir. Teknoloji ile geliştirilmiş modern ekipmanları, alanında uzman teknik kadrosu ve kurumsal yapısıyla İzmir’in en nitelikli oto bakım ve onarım servisi olarak sektörümüze yeni bir bakış açısı getirmiştir.


Misyon

Temsil ettiğimiz markaların gücünü, en kaliteli şekilde en cazip koşullarla hizmet veren; yapımızda barındırmış olduğumuz şeffaflık, dürüstlük olgularını çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

Vizyon

AVOS OTOMOTİV olarak öncülüğünü yaptığımız Boutique Service anlayışı ile daima gelişimi yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini sürekli yükselterek oluşturduğumuz kurumsal yapımız ile çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır. Avos Otomotiv olarak amacımız var olan Pazar payından pay almak yerine Boutique Service anlayışı ile yeni bir Pazar yaratmaktır.


Otomotiv sektöründe 30 yıllık birikimlerimizi bünyemizde yansıtmak için Erhanlar Group tarafından kurulan Avos Otomotiv Boutique Service ile İzmir’de sektöre yeni bir bakış açısı getirdik. Bu anlamda sunmayı planladığımız hizmetlerimiz ile buna paralel olarak yaratmak istediğimiz müşteri portföyü özel servis anlayışını değiştirecek ve geliştirecektir. Böyle bir oluşumda öncülük etmek özel servis alanında faaliyet gösteren diğer firmalara ışık olacaktır. Smyrna Meydanı Mevkii’nde yeniden yapılandırdığımız ve modern bir görünüme kavuşan 2500m2 kapalı alana sahip hizmet merkezimiz içerisinde son teknoloji ile geliştirilmiş en modern ekipmanlar yer almaktadır. Bu ekipmanlar içerisinde en önemlileri Mekanik Bölümünde yer alan VAS 6160 - VAS 5052 TEST CİHAZI ve WOW ARIZA TESPİT CİHAZI ile Kaporta Bölümünde bulunan SİSTEM 5000 Yere Gömülü Çektirme aparatı. Ayrıca;12047 TSE YETKİ BELGESİ (Garanti kapsamında olan araçların bakımını yapmaya yetki belgesi) servisimizde mevcuttur. Alanında uzman ekibimiz, müşterilerimizin sektör ile ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilme adına oluşturulmuş kaliteli idari kadro ve en önemlisi gülen yüzlerimiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Avos Otomotiv Boutique Service olarak müşteri memnuniyetini sağlamak adına sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin en önemli ayaklarından biri de sigorta hizmetidir. Özellikle son yıllarda ülkemizde insanların sigortaya karşı bilinçlenmeleri ile artış gösteren KASKO ve araç sahiplerinin mutlaka yaptırmak durumunda oldukları TRAFİK SİGORTASI, hizmetimiz içerisinde sizler ile sürekli temas halinde olmamızı zorunlu kılıyor. Bu iki önemli sigorta ayağında müşterilerinize sunmuş olduğunuz olanakları bizler de sorunsuz olarak müşterilerimize iletip mevcut hasar problemlerini çözmek istemekteyiz. Böylece hem markamıza hem de dolaylı olarak sizlere olan güveni pekiştirmek arzusundayız.

© 2018 Avos Otomotiv - İnteraktif Medya Ajansı